fbpx
Dariusz Gall

Dariusz Gall

Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania oraz Instytutu Informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Ukończył specjalizację z Inżynierii Oprogramowania na Blekinge Institute of Technology w Szwecji.

Kompetentny team leader, architekt systemów informatycznych z 15 letnim stażem. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie wytwarzania systemów informatycznych, głównie w projektowaniu i implementacji oprogramowania z wykorzystaniem technologii Java.

Dzięki współpracy z różnymi firmami (m.in. ADB Global, Unit4, PGS Software, GUS) miał możliwość dokładnego poznania każdego etapu procesu wytwórczego; od zbierania wymagań i szacowania kosztów, przez tworzenie oprogramowania, aż do jego przekazania i utrzymania.

Obecnie jest także asystentem w Katedrze Inżynierii Oprogramowania na Wydziale Infromatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej, gdzie prowadzi badania z zakresu automatyzacji projektowania i implementacji oprogramownia oraz wykorzystania modelowania w procesie wytwórczym systemów informatycznych.

Całą tę wiedzę oraz doświadczenie wykorzystuje do tworzenia rozwiązań informatycznych wspierających różne dziedziny nauki i biznesu, jako Architekt Systemów IT w firmie W3A.PL. Dodatkowo jest współzałożycielem startupu informatycznego – firmy Vrosoft.

Nasz zespół

Projekt SENTIMENTI realizują cztery zespoły specjalistów:
psychologów, językoznawców, informatyków i specjalistów ds zarządzania.