Zaznacz stronę

Wczoraj wieczorem rozegrała się popcornowa drama na Twitterze. Nie kto inny, jak Rafał Zaorski wywołał ponownie do klatki Tomka Andela. Przyłączył się do dyskusji Szwajcar i się rozlało🙂. 

Nas w Sentimenti (i Sentistocks) interesują przede wszystkim emocje, jakie za tym stały.

Jak tam pobudzenie emocjonalne naszych bohaterów?

Runda 1

Wyzwanie rzucił i pierwszy punch wykonał Rafał Zaorski, w kierunku Tomka Andela. Cios widać, że przemyślany i wyprowadzony krótko przed 17:00. W sumie w ciągu tej i kolejnej godziny 5 uderzeń. Ale też widać, że zawodnik mocno pobudzony (wielkość okręgu na wykresie)! Cola zero nie powinna tak działać! Inna koka;)?

Ach co za odpowiedź! Tomek podjął rękawicę, nie pozostał dłużny, oddał z nawiązką – 11 wpisów w godzinę, aczkolwiek bardziej wyważonych emocjonalnie, widać, że zawodnik mniej pobudzony. Doświadczenie, trening, przygotowanie? Nie wiemy.

Runda 2

Zawodnicy idą łeb w łeb, cios za cios. Do klatki wchodzi Szwajcar! Staje po stronie Tomka Andela i naparza, aż miło – 12 ciosów w kierunku Rafała, w sumie 19, przeciw 7 wyprowadzonym przez Rafała.

W tej rundzie Szwajcar rządzi i rozdaje razy. Czy celnie, nie wiemy, bo zawodnik mocno pobudzony, na poziomie 79%! (Rafał 42%, Tomek 39%). Skąd to pobudzenie? Głównie złość (51% przy 22% po równo u pozostałych dwóch klatkowiczów). Ale też widać, że Szwajcar jest w swoim żywiole – także poziom radości w tej rundzie najwyższy ze wszystkich. Co dalej, co dalej?

Runda 3

Być może dzięki wsparciu Szwajcara, być może nie, ale w tej rundzie Tomek ewidentnie przechodzi do kontrofensywy – aż 11 ciosów przeciwko 6 Rafała, ilościowa dominacja! 

Czy też jakościowa? Sprawdźmy! U Tomka nie czuć radości z tego gradu wyprowadzonych sztychów i uderzeń – jest na niższym poziomie (16%) niż u Zaora – 20%. U Rafała jednocześnie czuć dużo więcej złości (50%), w porównaniu z Tomkiem (32%). Czyżby ciosy wyprowadzane przez wyzwanego na pojedynek trafiały w czuły punkt gladiatora, liczba którego to 504? Być może – także poziom strachu jest o 5% wyższy a zaskoczenia aż o 18%.

Liczenie

Zawodnicy obiecali wznieść się na kolejny poziom wzajemnej adoracji, wydaje się, że też planują zmienić federację (z Twittera na niejaki Zoom) i albo na neutralnym gruncie, albo u włodarza gali, Mike’iego staną naprzeciwko siebie. Chcielibyśmy powiedzieć, że oby tym razem zmierzyli się na argumenty, ale …trochę byłoby szkoda…ach te emocje ❤️

Podsumowanie

Kto lub co wywołało emocje u Rafała? Nie wiemy do końca, ale wspomina się to tu to tam (Comparic) o serii niepowodzeń giełdowych. Emocje nigdy nie są dobrym doradcą dla tradera – przegrane wywołują niepotrzebną frustrację, a i wygrane mogą zawrócić w głowie. 

Dla tych wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje serce i nerwy, polecamy naszego Senti-bota. Po co się stresować, skoro bot  za Ciebie odczyta emocje z rynku i podejmie decyzję. W większości właściwą, o czym świadczą wyniki – tylko w tym roku blisko 40% na plusie względem nurkującego Bitcoina, że 700% zysku netto w poprzednim roku byka nie wspominając.

Do następnej dramy, będziemy na miejscu!

Kto woli pismo obrazkowe;), poniżej podsumowanie na kolorowo