Ach te traderskie dramy. Freakowa gala na Twitterze

Wczoraj wieczorem rozegrała się popcornowa drama na Twitterze. Nie kto inny, jak Rafał Zaorski wywołał ponownie do klatki Tomka Andela. Przyłączył się do dyskusji Szwajcar i się rozlało🙂. 

Nas w Sentimenti (i Sentistocks) interesują przede wszystkim emocje, jakie za tym stały.

Jak tam pobudzenie emocjonalne naszych bohaterów?

Runda 1

Wyzwanie rzucił i pierwszy punch wykonał Rafał Zaorski, w kierunku Tomka Andela. Cios widać, że przemyślany i wyprowadzony krótko przed 17:00. W sumie w ciągu tej i kolejnej godziny 5 uderzeń. Ale też widać, że zawodnik mocno pobudzony (wielkość okręgu na wykresie)! Cola zero nie powinna tak działać! Inna koka;)?

Ach co za odpowiedź! Tomek podjął rękawicę, nie pozostał dłużny, oddał z nawiązką – 11 wpisów w godzinę, aczkolwiek bardziej wyważonych emocjonalnie, widać, że zawodnik mniej pobudzony. Doświadczenie, trening, przygotowanie? Nie wiemy.

Runda 2

Zawodnicy idą łeb w łeb, cios za cios. Do klatki wchodzi Szwajcar! Staje po stronie Tomka Andela i naparza, aż miło – 12 ciosów w kierunku Rafała, w sumie 19, przeciw 7 wyprowadzonym przez Rafała.

W tej rundzie Szwajcar rządzi i rozdaje razy. Czy celnie, nie wiemy, bo zawodnik mocno pobudzony, na poziomie 79%! (Rafał 42%, Tomek 39%). Skąd to pobudzenie? Głównie złość (51% przy 22% po równo u pozostałych dwóch klatkowiczów). Ale też widać, że Szwajcar jest w swoim żywiole – także poziom radości w tej rundzie najwyższy ze wszystkich. Co dalej, co dalej?

Runda 3

Być może dzięki wsparciu Szwajcara, być może nie, ale w tej rundzie Tomek ewidentnie przechodzi do kontrofensywy – aż 11 ciosów przeciwko 6 Rafała, ilościowa dominacja! 

Czy też jakościowa? Sprawdźmy! U Tomka nie czuć radości z tego gradu wyprowadzonych sztychów i uderzeń – jest na niższym poziomie (16%) niż u Zaora – 20%. U Rafała jednocześnie czuć dużo więcej złości (50%), w porównaniu z Tomkiem (32%). Czyżby ciosy wyprowadzane przez wyzwanego na pojedynek trafiały w czuły punkt gladiatora, liczba którego to 504? Być może – także poziom strachu jest o 5% wyższy a zaskoczenia aż o 18%.

Liczenie

Zawodnicy obiecali wznieść się na kolejny poziom wzajemnej adoracji, wydaje się, że też planują zmienić federację (z Twittera na niejaki Zoom) i albo na neutralnym gruncie, albo u włodarza gali, Mike’iego staną naprzeciwko siebie. Chcielibyśmy powiedzieć, że oby tym razem zmierzyli się na argumenty, ale …trochę byłoby szkoda…ach te emocje ❤️

Podsumowanie

Kto lub co wywołało emocje u Rafała? Nie wiemy do końca, ale wspomina się to tu to tam (Comparic) o serii niepowodzeń giełdowych. Emocje nigdy nie są dobrym doradcą dla tradera – przegrane wywołują niepotrzebną frustrację, a i wygrane mogą zawrócić w głowie. 

Dla tych wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje serce i nerwy, polecamy naszego Senti-bota. Po co się stresować, skoro bot  za Ciebie odczyta emocje z rynku i podejmie decyzję. W większości właściwą, o czym świadczą wyniki – tylko w tym roku blisko 40% na plusie względem nurkującego Bitcoina, że 700% zysku netto w poprzednim roku byka nie wspominając.

Do następnej dramy, będziemy na miejscu!

Kto woli pismo obrazkowe;), poniżej podsumowanie na kolorowo

Twoja reakcja na przeczytany tekst?
+1
12
+1
3
+1
35
+1
1
+1
5
+1
3
+1
6
« »