Zaznacz stronę

Kariera

Nasz zespół wciąż się rozwija. Czeka nas jeszcze wiele prac biznesowo-rozwojowych i naukowych, dlatego jeśli zajmujesz się psycholingwistyką, psychologią poznawczą lub uczeniem maszynowym, jesteś developerem, analitykiem, znasz się na marketingu, sprzedaży a przede wszystkim lubisz robić coś absolutnie innowacyjnego – napisz do nas i zobaczymy, czy nie mamy wspólnych zainteresowań i celów.

Junior Java Developer

Sentimenti to narzędzie umożliwiające analizę emocji w słowie pisanym, które jest efektem projektu badawczo-rozwojowego i współpracy inżynierii lingwistycznej, sztucznej inteligencji z wykorzystaniem głębokich sieci neuronowych. Algorytmy zastosowane w naszym rozwiązaniu opierają się na wynikach badań naukowych z udziałem ponad 20 000 Polaków. Analiza syntaktyczno-semantyczna pozwala na wyróżnienie jednostek języka i ustalenie nie tylko emotywnego znaczenia wyrazów użytych w publikacji, ale także fraz i całych tekstów.

Równolegle do prac zespołu naukowego firma wdraża każde nowe rozwiązanie dla klientów – zainteresowanie rynku naszymi rozwiązaniami jest bardzo duże.

W związku z tym chcemy powiększyć nasz zespół o Junior Java Developera, który pomoże nam w rozwoju produktu.

Jako Junior Java Developer będziesz głównie odpowiedzialny za utrzymanie systemów i struktury informatycznej, rozwiązywanie bieżących problemów oraz wdrażanie nowych rozwiązań.

Tech stack: Java 1.8, Spring, JHipster, Angular, Docker

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o UoP (później jest możliwe przejście na B2B),
  • wynagrodzenie do 10 000 brutto,
  • pracę przy ciekawym projekcie, opartym na współpracy nauki i biznesu,
  • elastyczne godziny pracy.

Jeżeli czujesz, że to jest coś dla Ciebie, to śmiało aplikuj na ogłoszenie – chętnie porozmawiamy 🙂