Zaznacz stronę

Sentimenti ma za sobą wyjątkowo udany rok. Był on dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem i wywołał mnóstwo emocji. Niestety tym razem dominowały te negatywne. Na szczęście naszemu zespołowi szybko udało się dostosować do panujących warunków. Przemy do przodu! Rok, który właśnie pożegnaliśmy, postanowiliśmy w skrócie podsumować.

Tłumnie na naszej stronie WWW

Od początku stycznia 2020 r. do dzisiaj wyświetliliście naszą stronę ponad 140 tys. razy. Dziękujemy bardzo i cieszymy się, że byliśmy dla Was ciekawym źródłem informacji! Na firmowym blogu w tym czasie pojawiły się 53 artykuły.

Niektóre z nich były cytowane na najważniejszych portalach informacyjnych. Często kontaktowali się z nami dziennikarze, których wsparliśmy naszymi analizami dotyczącymi wydarzeń społecznych i politycznych.

SenstiStocks, czyli emocje w świecie finansów

W kwietniu uruchomiliśmy stronę internetową naszej usługi – SentiStocks. Wraz z blogiem skierowana jest ona do użytkowników zainteresowanych predykcjami zmian trendu instrumentów finansowych w oparciu o analizę emotywną. Sama usługa cieszy się dużą popularnością.

Codziennie publikujemy na naszej grupie facebookowej nasze przewidywania kursów Bitcoina. Robimy to zarówno na stronie własnej, jak i ekskluzywnie na portalu coinpaprika.com. To tam znajdziecie nasz specjalny widget.

Praca zespołu od środka

Nie ustajemy oczywiście w rozwoju naszych narzędzi. W trakcie całego roku zespołowi Sentimenti udało się rozwiązać ponad 700 zadań w JIRA. Co z tego wynika? Same dobre rzeczy!. Od kwietnia Sentimenti analizuje emocje w 16 kolejnych językach. W 2020 uruchomiliśmy predykcje, które aktualnie działają już dla czterech interwałów – 1, 4, 8 i 24h. Dorobiliśmy się też między innymi własnych narzędzi do agregacji wzmianek z internetu.

sentimenti jira zadania o nas oferta

Nasza Katarzyna Maszyna przeanalizowała w ubiegłym roku przeszło dziesięć milionów wzmianek z sieci. Sami pobraliśmy je dla Was, albo dostarczyliście je, także korzystając z naszej wtyczki. Dlatego jej popularność zaczynamy powoli mierzyć w setkach pobrań. Dziękujemy!

Zespół Sentimenti powiększył się o nowych specjalistów. Doszły do nas trzy osoby: Czarek – dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju biznesu, Janek – marketing manager oraz Patryk, który wzmocnił zespół developerski w obszarze frontendu.

a na nowy rok…

życzymy Wam i sobie, aby był wypełniony samymi pozytywnymi emocjami. Dla odmiany…