Zaznacz stronę

Na ekrany kin wchodzi kontynuacja filmu-legendy, czyli TOP GUN: MAVERICK. Pierwsze recenzje mówią, że jest nieźle, a film to godny następca produkcji z lat 80. Sprawdziliśmy, jakie zdanie na ten temat mają internauci udzielający się na portalach informacyjnych oraz  użytkownicy portali społecznościowych.

Zwiastun TOP GUN 2? Emocje mówią, że jest dobrze!

Na ten film fani pierwszej części TOP GUN czekali aż 36 lat. W 1986 r. film z Tomem Cruisem w roli głównej był prawdziwym hitem i do dziś jest jednym z najchętniej oglądanych filmów. Sequele nie zawsze wychodzą dobrze, ale tym razem internauci są przekonani, że będzie dobrze. Tego samego zdania są autorzy pierwszych pojawiających się w internecie recenzji TOP GUN. MAVERICK. Jak wskazuje nasza analiza niemal 4 tys. opinii z sieci, sentyment pozytywny króluje.

top gun 2 cda premiera

Poza samym filmem internauci wskazują na Lady Gagę oraz wydarzenia na czerwonym dywanie, gdzie Tom Cruise pokazał się między innymi w towarzystwie księżnej Kate Middleton. Ale wracając do filmu, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, na czym właściwie polega jego magia. Użytkownicy sieci są przekonani, że już lada chwila usiądą przed dużym ekranem i będą świadkami spektakularnych i brawurowych, bardzo dobrze nakręconych scen walk w powietrzu.

W opiniach zauważyć się da pozytywny odbiór Lady Gagi i ścieżki dźwiękowej do filmu. Oprawa muzyczna również (podobno) ma wielkie szanse wprowadzić widza w nostalgiczny nastrój podobnie, jak to miało miejsce w latach 80. Dobrze wypada również w opiniach internautów sam Tom Cruise.

Ulubiony aktor, dobry aktor, wspaniały Tom – to tylko niektóre ze zdań na jego temat, jakie pojawiły się w polskojęzycznej sieci. Poniższy wykres najlepiej pokazuje, jak wygląda trend jeśli chodzi o oczekiwanie i radość wyrażane w sieci w związku z premierą filmu.

top gun 2022 lady gaga f14 tomcat

Top Gun Maverick. Lepiej na dużym ekranie. Czy powstanie Top Gun 3?

Niestety na CDA nie znajdziemy tego kinowego hitu, choć spore grono internautów w ostatnich dniach wyszukuje produkcji właśnie na tym portalu. Biorąc pod uwagę rewelacyjne opinie w sieci dotyczące powietrznych scen warto wybrać się do kina, by przeżyć to na wielkim ekranie. Emocje i sentyment mówią jasno – będzie warto. Jest pozytywnie!

top gun 2 premiera polska

Nie mogliśmy nie przeanalizować wzmianek na temat filmu, skoro recenzenci twierdzą, że jego fabuła angażuje emocjonalnie. Mamy nadzieję, że niemal dwie godziny, które spędzimy w kinie, da nam spory zastrzyk emocji. Jest spora szansa, że ten sequel (co nie zdarza się często), przebije oryginał. Na koniec warto wspomnieć, że pojawiły się już pierwsze doniesienia, że planowany jest kolejny sequel – Top Gun 3. Ekipa Sentimenti życzy udanego seansu!